Responsibility®: Globe from the Battle’ın Telefon Görüşmesini Seçin

Ana hatlarıyla silah sesinden ortaya çıkıyor ve şarapnel yapabilirsiniz, kendi Luftwaffe’nizin hayal kırıklığını döken çok daha kapsamlı melodilerinde, anın oldukça kötü şeklinin en yenisi muhtemelen tam ekranda ve etrafınızdaki her şey olabilir. Savaş gemileri için etkileyici kamuflaj nedeniyle motive olan sembolizasyonumuz, cesur değerlendirme renklerinden uzaklaşıyor ve sizi kesinlikle birbirinizle kesişecek şekilde şekillendiriyor. Estetik açıdan gürültülü olmak, saptırmalarından daha fazla istek uyandırır, ancak en yüksek hızlarda rakiplerin yönünü şaşırtır ve siz de onun hissini bozabilirsiniz. Sinyalimiz aslında bir silah ve büyük bir provokasyon olabilir; artı işareti ve bir yer değiştirme adresi olabilir. Genellikle verimlidir, fiyatı olan sallanır ve doğruluğu kafanızı karıştırabilir – belki de gizli tutmamalısınız.

Skinchanger GTA working principles and purpose of software use

Her şeyden çok, “No Russian” miktarıyla karşılaşan sporcu, bir Rus havaalanında sivillerden uzakta büyük bir katliam duygusuyla karşılaştı. Lütfen hangi yazılımın bağlanabileceğiniz kişisel özelliklerden oluştuğunu unutmayın ve aile üyelerini keşfedeceksiniz ve eğlenceli olaylar olduğunda sizi bilgilendirmek için duyurular gönderebilirsiniz, aksi takdirde taze içerik aslında oyunlardan geliyor. Bu özellikleri kullanıp kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, devasa bir çevrimiçi oyun gibi, çoğu insan yine de ev sahiplerine yarışmalar kazanıyor ve bunu fare ve klavye ile halledebilirsiniz. Yaklaşık 120 oyunculu maçlarda gerçek insanlara karşı kumar oynayın.

Çünkü Call of Duty’de kazanmanın en pratik yolu grup halinde çalışmaktan geçiyor.Yeni merdivenler, tekler adımları, çiftler hiyerarşisi, kişi adımları (3v3 – 6v6) dahil olmak üzere çok sayıda sandviç merdivene ayrılmaya çalışır ve parti hiyerarşisini (3v3 – 6v6) açıklayabilirsiniz. Normal takım merdiveni ile açık parti adımları arasındaki fark, oyun içi kurulumdur ve bu nedenle kural farklılaştırmasıdır. Agresif bir site için etkili hiyerarşi, tüketiciye his öğeleriyle avantaj sağlar ve bu, toplam bir derecelendirmeye sahip olmalarını sağlar. Bu oyunu deneyimledim, şimdi 3 yıldan biraz fazla bir süreden bahsedelim ve kişisel 1 numaralı favori video oyunum olan deneyimime göre hala eğlenceli. Her zaman bir şeyleri nasıl değiştireceklerini ve yeni ödülleri tanıtacaklarını seviyorum.

Orijinal ateşli silahlar, metropol alanları, araba ve sizi şimdiye kadarki en yoğun II. Kurucu Robert Kotick, Activision Blizzard’ın CEO’sudur. Şirket, ’09’un başlangıcında, gazileri ve Orta Doğu’dan dönen insanları ele geçirmek için binlerce işgal potansiyeli oluşturmak için bir bağlantı kurdu.

Şu anda mevcut olan veya PS5’inize yardımcı olmak için yakında çıkacak olan bir dizi mükemmel oyundan bahsedin. Taze Ebony Aether hikayesiyle kalın ve Treyarch tarafından geliştirilen tüyler ürpertici en yeni Zombies duygusu içinde kendi ölümsüzlerinizin en yeni ısrarlı saldırısına katlanmak için çaba sarf ederken onların cesaretini göstereceksiniz. Bugün, seçilmiş birkaç kişinin işi bitirmek için yukarı çıkması gerekiyor ve çatışmanızın manzarasını sonsuza kadar değiştirebilirsiniz. Zorunluluk operasyonundan önemli ölçüde beğenilen Adın en son taksitiyle ilgili olarak her iki taraf için artış. Yeni sembolün temeli, savaş alanlarından tasarım alanlarına uzanan harflerden oluşan bir metropol yorumu olan kendi şablonlu markamızdır.

Video oyunundaki tek düşüş, tam olarak ne kadar cep telefonu mağazası harcadıkları olmalıdır. Kurulumu yaptıktan ve çevrimiçi oyundan da sahip olduktan sonra gitmeniz gerekir (gerçekten gerekli değildir, ancak bazı şeyler kesin çevrimiçi oyundur ve ne olursa olsun) ve tüm haritaları, silahları, karakterleri alacaksınız. vb.. 150 oyuncuya sahip olmak için tamamen yeni, devasa bir arenada eski Obligations® birinci şahıs idaresini hissedin. Zırhı hemen içine bırakın, ödüller için yağmalayın ve zirveye giden yolda yarışacaksınız.Kendi Progressive Warfare koleksiyonunuzun ilk yaratıcısı olan Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni sürüm, sizi sınırları zorlamayı amaçlayan iyi bir içgüdüsel bekar atlet masalı promosyonunuza çekiyor ve iş için yeni ezilenleri kıracaksınız.

Ekran adları 2 arasında değişmelidir ve benzersiz e-postalar olmadan 16 e-posta gönderebilirsiniz. Dağılmanıza yardımcı olacak bu turistik yerler ile, dayanmak için yepyeni teknikler sınırsız deneyin. Kadrolarını yönlendirin, böylece kazanabilir ve en son konumlanan kişi olabilirsiniz. Bildiğiniz çevrimiçi oyuna, aileye ve küratörlere dayalı olarak neden böyle bir şeyi yapıp yapamayacağınızı görmek için oturum açın. S Arena, 15’ten 30 krediye kadar fiyatlar sunuyor, bu nedenle etkinlik başına ortalama 18,75 $ gibi yüksek bir fiyatla.

  • Görüntü bir silahtır ve iyi bir provokasyon olabilir; iyi bir artı işareti ve hareketli bir hedef yapabilirsiniz.
  • Ve geçmişte hak talebinde bulunulan sorunlar için bu sürücüdeki düzeltmelerin tam listesini bulmaya çalışırken, doğrudan buraya gidin.
  • Tercihleriniz, sizi bu tür yetişkinlere uygun içerik hakkında uyarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • Kazanmak ve sizi geride bırakmak için takımınıza liderlik edin.
  • Call from Obligations Online, şirket 2011’in başlarında çok oyunculu oyunlara ilgi duyduğunu ilk kez belirttiğinde Activision sayesinde başlatıldı.

Yeni Oyunlar Konum sürücüleri ile ilgili bir teknik komplikasyon yaşayan kişiler için, lütfen Müşteri hizmetleri çalışanlarımızın sizinle daha iyi çalışabileceği yepyeni GeForce.com Sürücü Görüşleri Forumu hakkında ayrıntılı bir yazı yazın. Ayrıca, daha önce reklamı yapılan şeylere sahip olmak için binici içinde eksiksiz bir çözüm listesi arıyorsanız, buraya yönlendirin. Warzone’u kullanmadan önce Özellikler’i mümkün kılın, GeForce Experience’ı ağırlıklandırın, yapılandırmalara gidin ve “Video Oyun İçi Yer Paylaşımı”nın açık olduğundan emin olun. Ağırlık Warzone’u takiben ve ayrıca Önemli Noktaları etkinleştirmek için pazarlanacaksınız. Çatışma Hücresel Yükümlülüklerinden Uzak Çağrı’daki Kontrol, ekran gadget’larına dokunabilmeniz için mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Karakterinizin hareketlerini yönetmek için kalan flaşı ve denemek için sağ baş parmağınızı kullanın.

Yepyeni operasyondaki diğer öğeler, Plan B Toys tarafından oluşturulan bir tür eylem numaraları, Upper Patio Organization tarafından üretilen bir kart oyunu, Super Labels’tan Mega Bloks kitleri ve WildStorm Designs tarafından yazılan https://csgoskinchanger.ru/tr/rust/ bir çizgi roman mini dizisi olma eğilimindedir. Phone Call of Obligations 2, birincil şahıs oyunculu bir video oyunu ve Obligations’tan çıkmak için devam oyununu deneyin. Kesinlikle Infinity Ward tarafından yaratılmıştır ve Activision tarafından yayınlayabilirsiniz. Oyun, Silahlı Kuvvetler, Birleşik Krallık Ordusu ve ABD Ordusu arasında negatif bir dengede birliklerden uzak görüşlerle yaşanan İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Kesinlikle 25 Ekim 2005’te Screen için, 15 Kasım 2005’te Xbox 360 konsoluna çıkarıldı ve 13 Haziran 2006’da Mac bilgisayar İşletim sistemi X için çıktı. Diğer sürümler kendi telefonlarına yapıldı. , Kişisel bilgisayarları ve cep telefonlarını Keseleyebilirsiniz. Duty 3’ten telefon görüşmesi birinci şahıs oyuncu ve ayrıca Duty oyunları koleksiyonundan Telefon görüşmesinden 3. ücrettir.

PlayStation uzmanlarına sahip olmak için kişisel avantajlar

İçerideki etkinliklerle birlikte kesinlikle keyif alacağınız PlayStation oyuncuları +%25 teşvik silah XP’si buldu. Avantaj, sistem genelinde çalışan ekip arkadaşlarıyla ne zaman eğlenilirse sayılmaya devam eder. PlayStation katılımcıları kişisel Aydan Aya İki Kere XP olaylarını sabırsızlıkla bekleyebilirler ve incelemeyi artırmaya çok hazırsınız. Pasifik boyunca it dalaşı yapın, daha fazla Fransa’yı havadan atın, mükemmel bir keskin nişancı hassasiyetine sahip olan Stalingrad’ı koruyun ve Kuzey Afrika’da ilerleyen kuvvetler sayesinde harika zaman geçirebilirsiniz. En yeni tek kişilik profesyonel girişim, dünya çapında benzersiz bir boyutta mücadele sunan derinden eğlenceli bir hikaye hissini içinize çekme eğilimindedir. Sürüm için Modern Warfare dozunda pek çok tartışmalı konu var.

  • Yeni unmarried-pro stratejisi, sizi dünya ölçeğinde benzersiz bir şekilde ele alarak son derece ilginç bir hikaye anlayışına sokar.
  • Kasım 2014’te, yeni vakıf yeni “Race to a Single,100 Perform” kampanyasını başlattı, böylece oyuncuları size yardım etmeleri için para vermeye teşvik edebilirsiniz ve şimdi gazilere özellikler veren takımlarda yer alabiliyorsunuz.
  • Yeni Direniş, tüm silah gruplarında yepyeni Planlar, bir Operatör Soyma grubu ve birçok yeni ve eski haline getirebileceğiniz oyun ayarları sunar.
  • Gizli kalmanıza, arabayı idare etmenize ve kurtarmanıza yardımcı olmak için mahvetme ve her yönden saldırı arasında herhangi bir yerde amaçlı hedefleri kabul edin.
  • Ve Obligations Feed’den gelen telefon görüşmesinde, kalabalığın ayak parmaklarını tutmak için tüm yama yükseltmelerini, oyun içi deneyimi, diğer adıyla çevrimiçi oyun ayarını göreceksiniz.

Atlanmayacak baskın bir kırmızımsı ton kullanıyoruz ve birbirinize bir uyarı ve bir davet gibi davranabilirsiniz. “NYSL” olarak bilinen New york Subliners, ABD, New York’un Duty Group iş adamlarından uzaktaki resmi adıdır. Sahip oldu ve NYXL tarafından çalışabilir ve en yeni Overwatch Ligi’nin New York Excelsior’una sahip olan Sterling VC ve New York Mets sayesinde ortaklaşa kurabilirsiniz. Loadout Publisher için video içi oyun yüklemenizin kontrolünü elinize alın.

Bağımsız çevrimiçi oyun

En yeni grafikler, bir birim için karşılaşacağınız bir şeye benziyor (belki de tamamen resim biçiminde!) Ve ayrıca fiziksel hız, Huawei P20 Uzmanımda gerçekten büyük ve tutarlı. Gerçekten keşfetmeme izin veren tek değişiklik, yeni altyazıları değiştirme seçenekleri ve daha fazla resim ayarı. Arkadaşlarınızla birlikte güçlerinizi birleştirin ve yaklaşık 150 profesyonelin bulunduğu iyi bir savaş alanına atlayabilirsiniz. Anladığınıza göre, oyuncu Topluluğu birkaç on yıldır Zorunluluk Çağrısını takip ediyor olabilir. Label Out of Duty, rol aldığı etkileyici video oyunu serilerinden sadece bir tanesidir ve dünya çapında bir ömür boyu sahip olmak için seveceksiniz.

Yeni oyunun görüntüsü ve terim, yirmi sekiz Nisan 2022 için gösteriliyor. Ad Obligation Cellular of Battle, Android’e sahip olmak için mükemmel bir çok oyunculu Fps deneyimi sağlayan olağanüstü bir video oyunu deneyin. Oyun ayrıca üst düzey çizimler, bir dizi harita ve silahın yanı sıra Görev operasyonundan uzakta kendi Telefon görüşmenizde çok popüler olan karizma içerir. Giriş yaptıktan sonra, her hafta hedeflerini gerçekleştiren en fazla 20 katılımcılı bir gruba kaydolacaksınız. Çok, bu insan ilerlemeleri sadece kendi çıkarları için değil – tüm grubunuzu yükseltecekler. Onunla çevrimiçi oyun içinde kazanabilir ve KontrolFreek gibi ortaklardan özel avantajlar elde edebilirsiniz.

Yeni bağış tarafından sağlanan yıllık ödüller arasında, seçilmiş gazi çözüm ekiplerine sağlanan 30.100.000

16 Şubat 2018’de, Stefano Sollima’nın filmi yönetme eğiliminde olduğu kesinlikle açıklandı. Günler sonra, adam Metro United Kingdom’a filmin adayları olarak Tom Hardy ve Chris Pine’ın birbirlerinin olmasını sağladığını söyledi. FilmSlash içeren bir röportajda Sollima, filmin gerçek bir asker filmi olduğunu, belki de bir savaş filmi olmadığını bildirdi. 27 Kasım 2018 için, Joe Robert Cole’un yeni devam filmini yaratacağı belirlendi.

7 Kasım 2006’da ortaya çıkan çevrimiçi oyun, Treyarch’tan oluşturuldu ve Call from Obligations şovunun Infinity Ward tarafından asla geliştirilmeyecek ilk büyük ücretleri. Aslında, Masaüstü bilgisayar sistemi için asla çıkarılmayacak olan ilk sistemdi. PlayStation 2, Ps3, Not a good, Xbox 360 konsolu için piyasaya sürüldü ve Xbox 360 alacaksınız.

Ekranın sağ bölümüne çift kazıma, aralığı değerlendirmeniz için size bir ölçü sistemi yardımcı olacak kullanılabilirlik sunar. Ve diğer birçok Android işletim sistemi çevrimiçi oyununda olduğu gibi, silahınız anında hareket edecek. Tercihleriniz, herhangi bir yetişkin gönderisi hakkında sizi uyarmak için yapılandırılmıştır. Tüm fragmanları, filmleri ve oyun içi ekran görüntülerini keşfedin. Sony hesabınıza giriş yapın ve ertesi gün kaç yaşında olduğunuzu düşünelim.

Nisan 2021’de en yeni koleksiyon sekiz yüz milyondan fazla kopya sattı. Aynı zamanda, serinin yeni oyunu sürekli olarak bir yılı geride bıraktı, böylece gişe rekorları kıran bir dönüşüm geçirebilirsiniz, yeni seri denemesi Guinness Industry Facts tarafından en çok satan en eski bireysel nişancı video oyunu serisi olarak onaylandı. ABD’de oluşturulmuş açık ara en etkili oyun ekibi ve şimdiye kadarki en iyi dördüncü video oyunu işletmesidir.

Bu uygulama, takılmanıza izin veren sosyal olanaklar içerir ve aile üyelerini keşfedeceksiniz. Büyüleyici olaylar olduğunda push bildirimlerinin bilgilendirilmesine izin verin ve çevrimiçi oyunda gerçekten yeni içerikler oluyor. Çevrimiçi oyun öğelerinde dijitali keşfetmek için kullanılan sanal para dışında isteğe bağlı oyun içi satışları içerir.

Kullanıcınızın bir grupla rekabet etmesi durumunda, en yeni onur parası ayrılır ve her oyuncuya eşit bir slash teklif edilebilir.Bol ödüllü diğer yarışmalar belirli şehirlerde düzenlenmektedir ve LAN organizasyonlarına sahip olacağınız ülkeler olacaktır. Bir kumar efsanesi olarak bilinen Name out of Obligations’ın bilgisayar versiyonu, binlerce kişiden 10’larca geride kaldı ve bugün bu, Activision tarafından bir mobil tiple yüklendi ve Tencent yapabilirsiniz. Gerçek lansman tarihi, avantajlar ve kullanılabilirliği programlayabilirsiniz, değişikliklere açıktır.

Düzgün bir şekilde öğretilmiş bir grup içinde yarıştan uzak bir karmaşadan kumar oynayın, biri katman alevi üzerine yatsın ve onların yaralılarını getirip güvenliğini sağlayabilirsiniz. Gerçek takım hareketlerinin yanı sıra, her askerin farklı kimliği ve derecelendirebileceğiniz fikirler için savaş alanı için yayınlandı. Activision, Ocak 2020’de Overwatch Ligi’nden bu yana benzer bir kentsel alan temelli operasyon tasarımını sürdüren Sorumluluk Ligi’nden 12 kişilik iyi bir Telefon görüşmesi yayınladı. Yeni ligin toplulukları Atlanta, Chicago, Dallas, Fl, Londra halkıdır. , Minnesota, Nyc, Paris, Seattle ve sen Toronto olacaksın, iki Los Angeles topluluğu ile, OpTic Betting Los angeles ve sen Los angeles Gerillaları olacaksın.

Call of Duty Cellular, ‘Call from Duty’ destanının ilk maliyeti, bilgisayar ve oyun konsolu bahis anlayışını Android cep telefonlarına aktarma girişimleridir. Farklı bir şekilde ifade edersek, tıpkı Modern Savaş veya Siyah renkli Ops gibi, bu harika bir çok oyunculu Kare / saniye, terimin neredeyse her anlamıyla. İkonik Verdansk gibi inanılmaz haritalar ve uygun koşullarda 120’ye kadar canlı kişiye izin veren benzersiz, eğlenceli bir oyun bulun.Obligation® teknolojisinden birleşik Çağrı ile çalıştırın, oyuncular bu tür kişisel aile özelliklerini, sohbet akışlarını kullanabilir ve son derece bağlantılı çok oyunculu Fps oyunları hissine sahip olmak için sistemlerin etrafında Savaş Çözümü yapacaksınız. Name of Obligation Online, şirket 2011’in başlarında çok oyunculu oyunlara ilgi duyduğunu ilk kez belirttiğinde Activision tarafından duyurulmuştu. Sonsuzluk Koğuşu.

lık iyi bir ilk teklif olan “Ayrılıktan Yakınlaşma” da bulunmaktadır. Kasım 2014’te, yeni bağış, oyuncuları para bağışlamaya yönlendirmenize yardımcı olmak için yeni “En az bir.000 İşletmek için Savaş” stratejisini başlattı ve şimdi uzmanlara hizmet veren kuruluşlarda var. 2015’ten bu yana, Obligations Endowment’tan yapılan çağrı, ABD’deki gazi gruplarına yaklaşık 12 milyon dolar sağladı ve bu, 14.700 profesyonele sahip olmanıza yardımcı oldu.Kısa bir süre önce size verdiğim herhangi bir COD video oyununu gerçekten istediğimi asla düşünmüyoruz ve böyle yapmayacaksınız.

16 Şubat 2018’de, Stefano Sollima’nın filmi yönetme eğiliminde olduğu kesinlikle açıklandı. Günler sonra, adam Metro United Kingdom’a filmin adayları olarak Tom Hardy ve Chris Pine’ın birbirlerinin olmasını sağladığını söyledi. FilmSlash içeren bir röportajda Sollima, filmin gerçek bir asker filmi olduğunu, belki de bir savaş filmi olmadığını bildirdi. 27 Kasım 2018 için, Joe Robert Cole’un yeni devam filmini yaratacağı belirlendi.

7 Kasım 2006’da ortaya çıkan çevrimiçi oyun, Treyarch’tan oluşturuldu ve Call from Obligations şovunun Infinity Ward tarafından asla geliştirilmeyecek ilk büyük ücretleri. Aslında, Masaüstü bilgisayar sistemi için asla çıkarılmayacak olan ilk sistemdi. PlayStation 2, Ps3, Not a good, Xbox 360 konsolu için piyasaya sürüldü ve Xbox 360 alacaksınız.

Ekranın sağ bölümüne çift kazıma, aralığı değerlendirmeniz için size bir ölçü sistemi yardımcı olacak kullanılabilirlik sunar. Ve diğer birçok Android işletim sistemi çevrimiçi oyununda olduğu gibi, silahınız anında hareket edecek. Tercihleriniz, herhangi bir yetişkin gönderisi hakkında sizi uyarmak için yapılandırılmıştır. Tüm fragmanları, filmleri ve oyun içi ekran görüntülerini keşfedin. Sony hesabınıza giriş yapın ve ertesi gün kaç yaşında olduğunuzu düşünelim.

Nisan 2021’de en yeni koleksiyon sekiz yüz milyondan fazla kopya sattı. Aynı zamanda, serinin yeni oyunu sürekli olarak bir yılı geride bıraktı, böylece gişe rekorları kıran bir dönüşüm geçirebilirsiniz, yeni seri denemesi Guinness Industry Facts tarafından en çok satan en eski bireysel nişancı video oyunu serisi olarak onaylandı. ABD’de oluşturulmuş açık ara en etkili oyun ekibi ve şimdiye kadarki en iyi dördüncü video oyunu işletmesidir.

Bu uygulama, takılmanıza izin veren sosyal olanaklar içerir ve aile üyelerini keşfedeceksiniz. Büyüleyici olaylar olduğunda push bildirimlerinin bilgilendirilmesine izin verin ve çevrimiçi oyunda gerçekten yeni içerikler oluyor. Çevrimiçi oyun öğelerinde dijitali keşfetmek için kullanılan sanal para dışında isteğe bağlı oyun içi satışları içerir.

Kullanıcınızın bir grupla rekabet etmesi durumunda, en yeni onur parası ayrılır ve her oyuncuya eşit bir slash teklif edilebilir.Bol ödüllü diğer yarışmalar belirli şehirlerde düzenlenmektedir ve LAN organizasyonlarına sahip olacağınız ülkeler olacaktır. Bir kumar efsanesi olarak bilinen Name out of Obligations’ın bilgisayar versiyonu, binlerce kişiden 10’larca geride kaldı ve bugün bu, Activision tarafından bir mobil tiple yüklendi ve Tencent yapabilirsiniz. Gerçek lansman tarihi, avantajlar ve kullanılabilirliği programlayabilirsiniz, değişikliklere açıktır.

Düzgün bir şekilde öğretilmiş bir grup içinde yarıştan uzak bir karmaşadan kumar oynayın, biri katman alevi üzerine yatsın ve onların yaralılarını getirip güvenliğini sağlayabilirsiniz. Gerçek takım hareketlerinin yanı sıra, her askerin farklı kimliği ve derecelendirebileceğiniz fikirler için savaş alanı için yayınlandı. Activision, Ocak 2020’de Overwatch Ligi’nden bu yana benzer bir kentsel alan temelli operasyon tasarımını sürdüren Sorumluluk Ligi’nden 12 kişilik iyi bir Telefon görüşmesi yayınladı. Yeni ligin toplulukları Atlanta, Chicago, Dallas, Fl, Londra halkıdır. , Minnesota, Nyc, Paris, Seattle ve sen Toronto olacaksın, iki Los Angeles topluluğu ile, OpTic Betting Los angeles ve sen Los angeles Gerillaları olacaksın.

Call of Duty Cellular, ‘Call from Duty’ destanının ilk maliyeti, bilgisayar ve oyun konsolu bahis anlayışını Android cep telefonlarına aktarma girişimleridir. Farklı bir şekilde ifade edersek, tıpkı Modern Savaş veya Siyah renkli Ops gibi, bu harika bir çok oyunculu Kare / saniye, terimin neredeyse her anlamıyla. İkonik Verdansk gibi inanılmaz haritalar ve uygun koşullarda 120’ye kadar canlı kişiye izin veren benzersiz, eğlenceli bir oyun bulun.Obligation® teknolojisinden birleşik Çağrı ile çalıştırın, oyuncular bu tür kişisel aile özelliklerini, sohbet akışlarını kullanabilir ve son derece bağlantılı çok oyunculu Fps oyunları hissine sahip olmak için sistemlerin etrafında Savaş Çözümü yapacaksınız. Name of Obligation Online, şirket 2011’in başlarında çok oyunculu oyunlara ilgi duyduğunu ilk kez belirttiğinde Activision tarafından duyurulmuştu. Sonsuzluk Koğuşu.

Scroll to Top